Titles you rated
Family PlanRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.0