Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0