Movies
Ratings
160
Dark CityRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.0
SuperRated ★ 5.0
The VillageRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0