Movies
Ratings
151
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Last Man StandingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0