Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 5.0
Best MistakeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Best Mistake Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0