Titles you rated
AftersunRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 1.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0