Series
Ratings
15
CelebrityRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0