Movies
Ratings
810
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0