Titles you rated
- Sing Again Season 3Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 1.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5