Movies
Ratings
293
The King's SpeechRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0