Movies
Ratings
62
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0