Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 5.0