Titles you rated
- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 4.0
High & Low The MovieRated ★ 4.0
Kung Fu JungleRated ★ 4.0
The Saint of GamblersRated ★ 4.5
Flash PointRated ★ 4.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.0
Black MaskRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 3.5
Contract KillerRated ★ 3.5
Twinkle, Twinkle, Lucky StarsRated ★ 4.0
SkiptraceRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.5
Crime StoryRated ★ 3.5
Not Scared to DieRated ★ 3.0
Kung Fu YogaRated ★ 2.0
Iron MaskRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 4.5
The Accidental SpyRated ★ 4.0