Movies
Ratings
211
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
The World's EndRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 3.5
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
300Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0