Movies
Ratings
1002
Predator: BadlandsRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Better ManRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
A Complete UnknownRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Caravaggio's ShadowRated ★ 1.5