Series
Ratings
12
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 1.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0