Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 5.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
VivantRated ★ 1.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5