Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0