Series
Ratings
18
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0