Movies
Ratings
204
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Dust in the WindRated ★ 1.5
Breaking the WavesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
After YangRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Funky Forest: The First ContactRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0