Series
Ratings
24- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
ClannadRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0