Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5