Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0