Series
Ratings
63
ShōgunRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Police AcademyRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 3.5