Titles you rated
Dead SetRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0