Titles you rated
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0