Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Three SistersRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
IdaRated ★ 3.5
PalmerRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
FinchRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0