Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The PlotRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5