Titles you rated
Ghost WorldRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 3.5
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0