Movies
Ratings
219
Honokaa BoyRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 2.5
FanfanRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
MommyRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0