Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Pat & MatRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 5.0