Movies
Ratings
326
The WailingRated ★ 4.0
Sadako 3DRated ★ 0.5
CarolRated ★ 3.5
Boy ARated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
Saint Young MenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0