Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0