Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- Miss Night and DayRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0