Movies
Ratings
608 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 BallerinaRated ★ 3.5 BallerinaRated ★ 3.5
 Ocean WavesRated ★ 3.0 Ocean WavesRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 2.5 SupermanRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Lilo & StitchRated ★ 3.0 Lilo & StitchRated ★ 3.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5