Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 2.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0