Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0