Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0