Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0