Series
Ratings
18
I Told Sunset About YouRated ★ 4.0
Bad Buddy SeriesRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Ai Long Nhai The SeriesRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0