Movies
Ratings
432
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0