Movies
Ratings
11
Good NewsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0