Movies
Ratings
637
HolidateRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.0