Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 2.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
InfluenceRated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Doctor ChaRated ★ 3.0