Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0