Series
Ratings
141
As You Stood ByRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- 하트페어링Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0