Movies
Ratings
201
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
FlowRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5