Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0