Movies
Ratings
417
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Young AdultRated ★ 4.0
The GetawayRated ★ 3.0- Millions In My AccountRated ★ 3.0
Speed 2: Cruise ControlRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 2.5
YamakasiRated ★ 2.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 2.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Police Story 2Rated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 1.5
Two Cops 2Rated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Murder in the FirstRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0