Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 0.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5